Poradime ti?

EN | FR

Jedinečnosť a jemnosť sa skrýva v detaile

Ručne robené jemné a pritom elegantné Svadobné poháre od Fiores. U nás si môžete vybrať z naozaj krásnych vintage handmade pohárov.

Načo nám vlastne budú svadobné poháre?

Možno sa zamýšľate aj vy nad touto otázkou a hľadáte ich význam. Svadobné poháre, ktoré sú naozaj originálne, niečím jedinečné a odlišujú sa od ostatným pohárov hostí. Sú naozaj takým prvkom, ktorý Vás ako mladomanželov akosi “povýši” a odlíši od ostatných, kedže vy by ste mali byť hviezdami na vašej svadbe.

Svadobný pohár taktiež ako jedninečný a originálny prvok zaujme pozornosť hostí, ktorý si všetko všímajú. Takto sú poháre ďalším prvkom, ktorý ich môže očariť a o ktorom môžu hovoriť známym s nadšením. Ja osobne som tieto poháriky na svojej svadbe mala, hostia si ich naozaj všímali a obdivovali ich. Konkrétne takýto vintage modely v prevedení s jutovým opletom bola pre nich veľmi zaujímavá novinka.

Ponúkame Vám možnosť si skombinovať poháre ako sa Vám páči, preto sme sa rozhodli predávať svadobný pohár na kusy, ak by ste si želali vytvoriť pár z dvoch rôznych typov.

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 21

V košíku nemáte žiadny produkt!
Kategórie produktov,
ktoré u nás nájdete: