Ako vzniklo Fiores?

Som Vladka a aj ja som pred pár rokmi riešila všetky tieto svadobné radosti-starosti. Celé roky som snívala o dokonalej svadbe  a tak sa zo mňa stala naozaj náročná nevesta túžiaca po rozprávkovej svadbe, ktorá bude tým najkrajším a nezabudnuteľným dňom na celý život.

Chcela som si splniť proste svoje sny!
No žiaľ som často krát nevedela nájsť to, čo by bolo „to pravé“, vysnené pri čom by mi srdiečko spievalo. (Až teda na môjho manžela, pri tom mi spieva každý deň až podnes). Keď sa mi aj niečo páčilo tak jedna vec bola od toho výrobcu, druhá od toho a všetko to riešiť s množstvom ľudí, stále opakovať čo by som si ako predstavovala a vylaďovať to, aby to ladilo, tak to bolo nesmierne náročné a „žralo“ mi to priveľa času a aj nervov.

Takže som sa pustila to „výroby“ svojej dokonalej svadby sama, aby to bolo naozaj také ako som si vysnívala a zladené do mojich detailov. Bolo to však viac ako náročné.  Nevedela som ani čo všetko treba, nie to kde to zohnať, a ako moje vysnené veci vyrobiť. Takže som sa začala učiť ako vyrobiť jednotlivé produkty, kde zháňať materiály a ako s nimi pracovať.

Po mesiacoch práce sme videli krásne výsledky a moje srdiečko spievalo.

Po svadbe sme niektoré s našich návrhov a produktov, ktoré sme už nepotrebovali ponúkli na bazári a mali pozoruhodný úspech. Až tak, že po čase nás zablokovali, s tým, že na takúto ponuku by sme mali zaplatiť účet pre profesionálov. Tak sme sa spolu s manželom rozhodli ísť do toho a založili sme Fiores.

Prečo a pre koho sme založili Fiores?

Miesto pre všetky nevestičky, ktoré si túžia splniť svoje svadobné sny o rozprávkovej svadbe a nevzdajú sa ich len preto, že to niekde nemajú alebo to nevedia zohnať.

A tiež ako miesto s dokonalým riešením pre nevestičky, ktoré túžia mať všetko potrebné krásne zladené a nemajú čas ani chuť zháňať a dohodovať to u mnohých výrobcov.

My Vám ponúkame kompletnú ponuku s dokonalým spracovaním a prepracovaným dizajnom presne podľa vašich predstáv, všetko tu na jednom mieste. Rýchlo, pohodlne a hlavne dokonale podľa vašich snov! Ušetríme Vám tak kopu cenného času a aj nervov : )

“Všetko na jednom mieste!”

Ako sme sa stali profesionálmi?

Pred pár rokmi som začínala ako laik, no našla som v tvorení svoju sebarealizáciu a dala do svojich modelov srdce a práve to ma poháňalo a stále poháňa sa učiť a zdokonaľovať , aby som Vám znova a znova mohla prinášať nové, krajšie, kvalitnejšie produkty

Po tom ako sme spustili Fiores – ako svadobný e-shop, sme pracovali ma rôznych aspektoch ako našim zákazníkom dať to čo hľadajú, ako vyriešiť ich problémy. Teda nebolo to len o zdokonaľovaní produktov, ale aj služieb. Zdokonaľovali sme možnosti komunikácie, nie len prostredníctvom mailu, fb komunikácie, ale aj priameho chatu na stránke a najnovšie špeciálneho rezervačného systému na telefonické konzultácie. Ku každému zákazníkovi pristupujeme osobitne a snažíme sa pre jeho spokojnosť urobiť čo je v našich silách. Práve priateľská komunikácia a osobnejší prístup je to, čo do veľkej miery znižuje ten svadobný stres a zhon našich nevestičiek. A hlavne ich vedomie, že sa na nás môžu spoľahnúť!

“Priateľská komunikácia a osobnejší prístup je to, čo do veľkej miery znižuje svadobný stres a zhon našich nevestičiek. “

Dlhšia doba výroby! Naozaj negatívum?

Pri prieskume u našich nevestičiek sme zistili, že aj napriek vysokej spokojnosti s produktami nachádzajú jedno negatívum a to je doba spracovania a dodania objednávky, ktorá môže byť aj dva mesiace. Preto Vám chceme ukázať pohľad pri ktorom to negatívum naozaj nie je : )

Všetky naše produkty sú handmade, pomerne zložité a je potrebné veľmi rozmanité spektrum komponentov od rôznych dodávateľov a už len to samotné je znakom dlhšej výroby. Keďže nie sme e-shop typu „zoberiem zo skladu a pošlem“, my vyrábame všetko na základe priamej objednávky našej zákazníčky a podľa jej požiadaviek, a tak je takmer každý kúsok jedinečný originál.

Ďalším a dosť kľúčovým faktorom v dlhšej dobe dodania je výrobca – teda ja 🙂 Som manželka, matka s malým dieťatkom a zároveň dizajnérka, sekretárka, telefónny operátor, manažér, asistent, krajčírka, tlačiar,  výrobná „sila“ atď.

A ak sa chcem venovať každej objednávke, aby spĺňala všetky normy, ktoré našim nevestičkám garantuje, aby každý produkt bol kvalitný, krásny a originálny podľa daných požiadaviek, je to veľmi náročné a trvá to naozaj dlho. Ale výsledky, vaše nadšenie a spokojnosť s našimi produktami asi za to dlhšie čakanie stálo. A teda vaša vysnívaná svadba 🙂  Čo poviete?

“Výsledky, vaše nadšenie a spokojnosť s našimi produktami asi za to dlhšie čakanie stálo. Čo poviete?”

Aké je naše motto?

Môj prístup k práci a úspech v podnikaní vďačím vlastne môjmu  ocinovi. On celý život pracuje tvrdo a čestne. A stal sa mi v tom vzorom!

Už keď som predala moje prvé svadobné poháre v bazáriku, tak som dbala na to, aby moja práca a kvalita zodpovedali cene, ba boli ešte lepšie ako pýtaná cena. A s týmto pohľadom sme budovali aj Fiores, aby naši zákazníci dostali od nás naozaj to najlepšie čo im vieme ponúknuť. Aby to boli maximálne kvalitné, krásne a detailne precízne spracované produkty, na ktoré môžem byť hrdá.

“Práve vďaka čestnému prístupu, ktorý odráža naše motto, si každý z našich zákazníkov odnáša najdokonalejší produkt, aký som bola schopná pre neho vyrobiť.”