Poradime ti?

EN | FR

Chcete produkt, ktorý nemáme v ponuke?

Vlastný vymyslený produkt
Produkt nájdený na internete
Konkurenčný produkt lacnejšie

Ak máte svoju vlastnú predstavu, o tom aký produkt chcete. Popíšte nám ho čo najpodrobnejšie a my sa Vám pokúsime spraviť tú najlepšiu cenovú ponuku. 

Ak nájdete na internete obrázok nejakého svadobného produktu z našich kategórií, tak nám zašlite obrázok, my Vám pošleme informáciu za koľko by ste si u nás takýto produkt mohli dať spraviť.

Ak ste niekde našli svadobný produkt, ktorý sa Vám zdá príliš drahý, pošlite nám jeho obrázok a popis, my sa Vám pokúsime dať tú najlepšiu cenu. 

Pošlite nám vlastný návrh:

Ak ste našli na internete nejaký obrázok produktu, ktorý sa Vám páči a cheli by ste aby sme vám ho vytvorili.

Chcete upraviť produkt, ktorý máme v ponuke?

Lacnejší variant nášho produktu
Upravený variant nášho produktu
Kombinácia prvkov našich produktov

Naše produkty sa snažíme vytvárať za čo najprijateľnejšiu cenu, avšak pokým by ste sa rozhodli zmeniť nejaké prvky produktu tak, že sa znížia náklady na vami zvolený produkt, tak nás neváhajte kontaktovať cez tento formulár a my vám poradíme čo by sa dalo spraviť.

Taktiež neváhajte využiť túto možnosť, ak by ste chceli nejaký z našich produktov upraviť, prerobiť podľa vašich predstáv.

Ak sú dva alebo viac podobných produktov a z každého sa Vám páči len nejaký prvok a viete si to predstaviť spojené v jeden nový produkt, tak využite tento formulár a napíšte nám. 

V košíku nemáte žiadny produkt!
Kategórie produktov,
ktoré u nás nájdete: