Poradime ti?

EN | FR
about image

Ako vznikla myšlienka

Fiores

Mojim najväčším snom je byť čo najlepšou manželkou a matkou ako sa len bude dať aj keby mi možno iné veci nemali vychádzať.. S týmto snom som dlho žila sa teraz sa mi vďaka Bohu a skvelému manželovi nádherne napĺňa.

Našou túžbou je však i to aby aj vaše manželstva boli viac ako váš najkrajší sen. A tak chceme robiť všetko, čo budeme vedieť, aby sa aj ten váš sen splnil. Jednou z možností ako vám k tomu aspoň trochu pomôcť je tento e-shop, kde sa snažíme ponúkať vám veci za čo najlepšie ceny a vyrobiť či zohnať pre vás to, o čom snívate, aby aj vaša svadba bola dokonalá. Snažíme sa však vytvárať pre vás ešte jednu vec, aby nielen váš svadobný deň bol nádherný a dokonalý. Chceme aby bol prvým dňom, z tých ktoré budete prežívať po boku milovanej osoby. Preto pre vás vytvárame sekciu s článkami, kde vám ponúkame spracované rady od ľudí s krásnymi fungujúcimi manželstvami, od odborníkov ale i priamo riešené problémy či tipy na zamyslenie.

Túžime po tom aby vám toto všetko aspoň trochu pomohlo k tomu, aby Vaše manželstvo bolo darom, požehnaním a tým najlepším rozhodnutím v živote.

Fiores.sk - o nás svadobná fotka

Všetko dobré vám želajú manželia Pauloví

About Icon

„Mojim najväčším snom je byť čo najlepšou manželkou a matkou ako sa len bude dať…“

Čo hodnotné a zaujímavé Vám prinášame:

Svadobný WEB ZADARMO!
Vlastný návrh rôznych produktov.
Svadobná pomoc a podpora.
V košíku nemáte žiadny produkt!
Kategórie produktov,
ktoré u nás nájdete: